Pas ndarjes nga Blero, Afrona vjen me një dedikim të çuditshëm!

  • G.G /
  • 11 June 2022 - 11:14
Pas ndarjes nga Blero, Afrona vjen me një dedikim të çuditshëm!

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjes mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet janë nrgitur pasi Blera dhe Afrona kanë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram.

Raportimet nga dyshja s’janë konfirmuar ende. Por, ata kanë shpeshtuar postimet në rrjete sociale.

Së fudmi ka qenë Afrona e cila në një fotografi të publikuar në Isntagram krahas saj ka shkruar “Një grua e fortë ju sfidon duke ju shikuar në sy apo me një mbyllje syri”.

Nuk dihet nëse kjo është dedikim për Bleron apo thjeshtë një rastësi.

(Kosova Sot Online)