Tuna na prezanton nënën e saj

  • A.P /
  • 15 June 2022 - 21:45
Tuna na prezanton nënën e saj

Padiskutim Tuna është një ndër artistet e rralla që din ta befasoj publikun e saj në kohën dhe momentin e duhur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa po e xhiron klipin e ri ajo na ka prezantuar edhe nënën e saj.


 Kujtojmë se Fifi është ajo që do ta sjell duetin me Tunën.

Vajzat janë veshur të dyja me të bardha dhe kanë publikuar edhe foto nga e njëjta skenë klipi, por kanë një problem të madh akoma si kanë vendosur një titull këngës.

Image

(Kosova Sot Online)