Leonora me këtë veshje duket si 20 vjeçare rrugëve të Evropës

  • G.G /
  • 16 June 2022 - 11:57
Leonora me këtë veshje duket si 20 vjeçare rrugëve të Evropës

Leonora Jakupi, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo vazhdon të jetë njëra nga më të prferuart nga publiku.

Jeta e saj profesionale si dhe ajo private gjithmonë kanë qenë në fokus të audiencës, mirëpo ajo ka preferuar që jetën sentimentale ta mbajë larg nga publiku.

Leonora se fundmi është duke vizituar Evropën. Nga atje ajo ka sjell disa foto mjaftë atraktive.

E veshur me shumë stil, Leonora po duket si 20 vjeçare në këto imazhe.

(Kosova Sot Online)