Zbulohet data e lansimit të bashkëpunimit në mes Mozzik, Butrinti dhe Tayna

  • G.G /
  • 16 June 2022 - 12:06
Zbulohet data e lansimit të bashkëpunimit në mes Mozzik, Butrinti dhe Tayna

Para disa ditësh tre artistët shqiptarë Mozzik, Butrinti dhe Tayna kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Duke mos dhënë shumë detaje këngëtaret treguan se shumë shpejt do na e sjellin një hit veror.

Ndërsa sot përmes një postimi në rrjetin social Instagram tre artistët treguan datën e lasnimit të këngës.

“Nesër, 23:59”, ishte mbishkrimi i Taynës.

Ndryshe të tre këngëtaret janë mjaft aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore dhe vazhdojnë të shijojnë sukseset e projekteve individuale.

(Kosova Sot Online)