Me skena të nxehta në klip, Nushi dhe Fjolla Morina publikojnë këngën e re

  • G.G /
  • 20 June 2022 - 13:57
Me skena të nxehta në klip, Nushi dhe Fjolla Morina publikojnë këngën e re

Nushi dhe Fjolla Morina ka ditë prej kur kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre.

“Suppa Duppa” titullohet kënga më e re e dyshes, që e rikthen Fjollën pas një pauze.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur Nushi dhe Ace Yah, ndërsa për klipin “Onima”.

Videoklipi merr vëmendje, pasi dyshja shfaqen në një vaskë.

Fjolla shfaqet tejet seksi, dhe me dukje të ndryshme.

Ky videoklip nuk duhet humbur.

https://www.youtube.com/watch?v=m-_kB5RCgls&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)