Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon për herë të parë Kiara Tito

  • E.K /
  • 22 June 2022 - 08:39
Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon për herë të parë Kiara Tito

Ditëte fundit po qarkullon një lajm që moderatorja e njohur, Kiara Tito, është në një lidhje me reperin, Mozzik.

Lidhur me këtë ka reaguar vetë moderatorja e “Style Star Show”, e cila përmes një postimi në Instastory i hedhur poshtë zërat.

“Nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vertetojini rrethanat”, ka shkruar ndër të tjera Kiara.

Kujtojmë që Tito pak javë më parë mbylli me sukses edicionin e dytë të “Style Star Show”, ndërsa aktualisht po drejton “Doktor Plastik”, i cili trasmetohet ditën e premte në ekranin e ABC.

(Kosova Sot Online)