Këtë gjë Robert Berisha ia ndalon të dashurës së tij

  • A.P /
  • 22 June 2022 - 19:07
Këtë gjë Robert Berisha ia ndalon të dashurës së tij

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.

Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë.

Në një imazh të fundit, ku e ka publikuar Laureta, tregon që Roberti e pengon në realizimin e një videoje.

Me buzëqeshjen në fytyrë, ajo tregon lumturinë që po përjetojnë së bashku.

Image

(Kosova Sot Online)