Kida shfaqet provukuese nga pushimet, vë në pah linjat trupore

  • G.G /
  • 23 June 2022 - 13:09
Kida shfaqet provukuese nga pushimet, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi e njohur për publikun si Kida përveç muzikës ështe mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale.

Kida e cila numëron mbi dy milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, është mjaftë aktive me imazhe dhe video të ndryshëm.

Së fundi, Kida është duke i shijuar pushimet në një nga bregdetet shqiptare, ku nuk kanë munguar fotografit provokuese duke vë në pah linajt trupore me bikini.

(Kosova Sot Online)