Si asnjëherë me parë, Ariana Fejzullahu ekspozon trupin në bikini, barku i saj merr vëmendjen!

  • G.G /
  • 24 June 2022 - 11:33
Si asnjëherë me parë, Ariana Fejzullahu ekspozon trupin në bikini, barku i saj merr vëmendjen!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundi po i shijon pushimet me familje në një vend luksoz.

Nga atje, Ariana ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur veç me bikini.

Në këtë imazh Ariana ekspozon turpin e saj si të ishte e një 20 vjeçarje.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, barku i Arinanës në këtë imazh po duket ‘petë’. 

(Kosova Sot Online)