Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora ngre temperaturat në Madrid

  • G.G /
  • 25 June 2022 - 10:11
Me akullore në dorë dhe pa reçipeta, Rita Ora ngre temperaturat në Madrid

Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen në Madrid, ndërsa po shëtiste në rrugët e qytetit së bashku me motrën e saj Elena.

Këngëtarja 31 vjeçare, e cila së fundmi realizoi performancë në qytetin spanjoll, u shfaq pa reçipeta me një fustan rozë prej sateni dhe atlete ngjyrë të ndezur, teksa mbante në dorë një akullore.

Krijuesja e hitit Hot Right Now e kombinoi pamjen e saj me atlete shumëngjyrëshe dhe një kapele bejsbolli me ngjyra, duke mbajtur gjërat e nevojshme në një çantë dore. Pasi bleu akulloren e saj, Rita u pa duke biseduar me motrën e saj teksa shëtisnin së bashku nëpër qytet.

Kjo vjen pasi u raportua se Rita do të martohet ‘menjëherë’ me të dashurin e saj Taika Waititi në një ceremoni private.

Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe The Voice  Australia, dhe Taika, i cili po planifikon një sërë filmash, shpresojnë të lidhin martesën pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës.

Një burim i tha The Sun : ‘Kjo nuk ka të bëjë që ata të bëjnë një gjë të madhe spektakolare dhe të këndojnë për të paraprakisht. Bëhet fjalë vetëm për ata që janë të dashuruar dhe vendosin se është koha e duhur për të zyrtarizuar marrëdhënien e tyre. Ata nuk mund të ishin më të lumtur.”

(Kosova Sot Online)