Trajneri personal zbulon “sekretin” e bukurisë së Jennifer Lopez

  • G.G /
  • 25 June 2022 - 10:14
Trajneri personal zbulon “sekretin” e bukurisë së Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është një nga emrat më njohur në tregun muzikor botëror.

Përpos karrierës së saj të suksesshme, Jlo përflitet shpesh për fizikun e saj tepër në formë. Këngëtarja është 52-vjeçe dhe duket tepër e tonifikuar dhe pa rrudha.
Por, si ia ka dalë autorja e hitit “Ain’t your mama” të ketë këtë paraqitje, edhe në këtë moshë. Trajneri i saj personal, David Kirsch së fundmi ka zbuluar sekretin e “bukurisë” së Jennifer Lopez.

“Jennifer nuk dorëzohet, ajo është e fortë. Ajo ka ton muskular më të mirë se disa klientë të mi 25-vjeçar,”-tregon trajneri.

Më tej Kirsch shtoi se Jlo ka vite që nuk përdor kafeinë dhe nuk pi alkool. Për rrudhat këngëtarja si shpëtim ka gjetur vajin e ullirit.

“Është një sekret që e përdor gjatë gjithë këtyre viteve sepse funksionon vërtet. Një nga gjërat që duhet të bëni që 15 vjeç, është përdorimi i kremrave kundër diellit çdo ditë,”-është shprehur Jennifer disa kohë më parë.

Ju kujtojmë që kjo periudhë ka qenë shumë e mirë për Lopez. Disa kohë më parë ajo u fejua me të dashurin, Ben Affleck.

(Kosova Sot Online)