Robert Berisha nis pushimet me të dashurën në Turqi

  • E.K /
  • 25 June 2022 - 12:26
Robert Berisha nis pushimet me të dashurën në Turqi

Këngëtari i njohur, Robert Berisha së bashku me partneren e toj Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Bodrum të Turqisë.

Këngëtari i shumë hiteve ka publikuar në Instastoryn e tij disa fotografi në të cilat shihet në një bar- kafe.

Çifti tash e një muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Pas një kohe të gjatë nga divorci i tij me këngëtaren e mirënjohur, Nora Istrefi, me të cilën ka dhe një vajzë të quajtur Renee, tani Berisha ka nisur një romancë të re.

(Kosova Sot Online)