Nuk do ta besoni, sa shumë është plakur Latifa e Serialit Kloni

  • G.G /
  • 27 June 2022 - 11:11
Nuk do ta besoni, sa shumë është plakur Latifa e Serialit Kloni

Kloni, padyshim ishte njëra nga telenovelat më të shikuar në kohën kur është transmetuar.

Ani pse kanë kaluar më shumë se 20 vite që nga transmetimi i atij seriali brazilian, aktorët që interpretuan ende sot e kësaj dite përcillen dhe përfolën.

E njëra nga personazhet më të dashura për audiencën ka qenë Latifa, një grua shumë e dashur e cila lufton që ta mbajë familjen e saj gjithmonë të bashkuar.

Ajo gjithmonë është cilësuar për bukurinë e saj natyrale dhe talentin në aktrim

Natyrisht, me kalimin e viteve, edhe aktorja në fjalë ka ndryshuar. Shikoni si duket sot ajo.

(Kosova Sot Online)