Arta Bajrami përmallohet për nënën e ndjerë, e kujton më këtë foto

  • A.P /
  • 27 June 2022 - 21:46
Arta Bajrami përmallohet për nënën e ndjerë, e kujton më këtë foto

Arta Bajrami, ka humbur një person të dashur.

Nëna e saj, ditë më parë ka ndërruar jetë, lajm të cilën e ka treguar këngëtarja, natyrisht që kjo ndarje e hershme nga jeta, e ka lënduar dhe prekur shumë Artën.

Vetëm pak ditë nga kjo humbje tragjike, Arta e ka kujtuar nënën e saj me një foto shumë të hershme.

Aty shihet nëna e saj me një cigare në dorë, ku në mbishkrim ka treguar se i mungon shumë.

Image


(Kosova Sot Online)