Dafina dhe Kida pozojnë së bashku, ja sa bukur po duken

  • A.P /
  • 27 June 2022 - 22:06
Dafina dhe Kida pozojnë së bashku, ja sa bukur po duken

Tashmë e disa ditë, Kida ka filluar pushimet.

Bashkë më të është këngëtarja, Dafina Zeqiri.

Kjo u bë e ditur përmes postimeve që dyshja janë duke bërë në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga përditshmëria që po kalojnë.

Dyshja kanë sjellë së fundi edhe bashkëpunimin e parë në mes tyre të titulluar “Luje Belin”.

Image

(Kosova Sot Online)