Gjiko burri i ëndrrave, surpriza që i beri Elitës për ditëlindje na bëri xhelozë!

  • G.G /
  • 28 June 2022 - 13:07
Gjiko burri i ëndrrave, surpriza që i beri Elitës për ditëlindje na bëri xhelozë!

Ditën e sotme Elita Rudi feston ditëlindjen dhe Gjiko ka zgjedhur ta surprizojë në një mënyrë shumë të veçantë.

Teksa ajo fle, reperi ka vendosur një shampanjë në krevat dhe i shkon me një tortë teksa i thotë: Mirmëngjes lylyshtrydhe cohu se ke ditëlindjen!

Elita çohet e surprizuar dhe s’ka faj! Gjiko sapo u kthye në burrin që do ëndërronin të gjitha vajzat.

Gezuar ditëlindjen Elita!

Shiko videot:

https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/06/gjiko-elita-4342334325.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)