Gjiko aq i dhënë pas Elitës: Sfidat e jetës shkojnë e vijnë, e ty të kam gjithmonë në krahun tim

  • G.G /
  • 29 June 2022 - 11:52
Gjiko aq i dhënë pas Elitës: Sfidat e jetës shkojnë e vijnë, e ty të kam gjithmonë në krahun tim

Fjalët më të mira të mundshme u thanë dje nga reperi Gjiko drejtuar gruas së tij Elita Rudi dhe pikërisht në ditëlindjen e saj.

Përmes imazheve të shumta nga Turqia, ku edhe po kalojnë pushimet, Gjiko tregoi se sa romantik dhe protektiv është ndaj njeriut që po e ndan jetën.

Reperi pejan tregoi se Elita qëndron gjithnjë në krahun e tij, pavarësisht sfidave të jetës.

“Sfidat e jetës shkojnë e vijnë e ty të kam gjithmonë në krahun tim”, shkroi ai.

“Urime ditëlindja dashuri të paçim gjithmonë”, vijon postimi.

Gjiko dhe Elita kaherë janë të martuar dhe kanë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.

(Kosova Sot Online)