'Ja çfarë përjetoj unë çdo ditë', Fifi nxjerr thesin me komente dhe janë të tmerrshme

  • G.G /
  • 01 July 2022 - 12:17
'Ja çfarë përjetoj unë çdo ditë', Fifi nxjerr thesin me komente dhe janë të tmerrshme

Ditën e sotme Fifi ka publikuar në rrjete sociale komentet negative që ka marrë në një video të publikuar me Adisin. Disa e kanë komentuar për peshën, ndërsa disa të tjerë e kanë krahasuar me Adrola Dushin.

Këngëtarja ka treguar se e përjeton çdo ditë këtë lloj bullizmi, teksa ka thumbuar dhe Zhaklin Lekatarin. “Ku janë këto gazetarët që na japin moral, të merren pak me këto femrat që bullizojnë femrat… Apo edhe këto kanë të drejtë të shprehin mendimin dhe të bëjnë çfarë të duan", ka shkruar Fifi.

Komentet ndaj saj vijojnë nga më të tmerrshmet të tilla si: Sa e shëndoshë si lopë dhe del me fustan sikur e ke trupin peshk, debile femër; se di Adisi qenka qorruar nga sytë me këtë. Adrola super yll, se meriton Adrolën; ta dijë ky çfarë ka humbur herën e parë, super femër nuk e ka më atë fat; po habitem me këtë barbonin çne me ty jo se ka ndonjë gjë, por ka pas një femër dikur që kur e shof me ty më duket i pavlefshëm; kam menduar se je më e pjekur që do të gjesh një djalë beqar që do të të falë dashurinë që të mungojn; vari k*** q** nënën, si 50-vjeçare c*cat e varura. B*thë të lëshuara, dil në pension; re në burrë moj debile femër. Po ça ti ruhesh burrit o debile e mbaruar për s*ks, po ky të është ruajtur ty? Ik vrit veten!

"Sot gjithë ditën vetëm me këto komente do të merrem t'i postoj që t’ju tregoj çfarë përjetoj unë çdo ditë", ka shkruar Fifi. 

(Kosova Sot Online)