Kjo është shifra marramendëse që Tayna shpenzon për një çantë

  • A.P /
  • 03 July 2022 - 11:12
Kjo është shifra marramendëse që Tayna shpenzon për një çantë

Ashtu si shumica e vajzave edhe Tayna është e apasionuar pas çantave.

Madje reperja është njëra nga artistet më të paguara të estradës shqiptare prandaj dhe ia lejon vetes blerjet e shtrenjta. 

Tayna njihet edhe për shpenzime të mëdha për veshje e aksesorë dhe këtë e vërteton blerja e saj e fundit.

Së fundmi, për një veshje ajo ka shpenzuar afro tre mijë euro, ku vetëm çanta e saj nga firma e njohur “Balenciaga”, kushton 1890 euro.

Image

(Kosova Sot Online)