Adelina Ismaili me fustan të hapur tek këmba, duket mahnitëse

  • G.G /
  • 04 July 2022 - 10:02
Adelina Ismaili me fustan të hapur tek këmba, duket mahnitëse

Adelina Ismaili po mahnit me pamjen.

Përkundër vitetve ajo duket ende e re dhe e bukur si gjithmonë.

Së fundmi publikoi një foto të re veshur me fustan rozë të hapur tek këmba dhe po duket mahnitëse.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)