Flaka Krelani poston foto provokuese nga Miami

  • G.G /
  • 04 July 2022 - 14:13
Flaka Krelani poston foto provokuese nga Miami

Flaka Krelani prej më shumë se një vit është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Megjithëse është shkëputur nga muzika, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Bukuroshja nga Gjakova së fundmi ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku vë në pah fizikun.

Këto imazhe kanë marrë komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit e saj.

Flaka viteve të fundit ka qenë më pak aktive dhe më e angazhuar me prurje të reja.

E fundit e realizuar mbetet “Dit e Nat” e publikuar më 6 qershor të vitit 2020.

(Kosova Sot Online)