Pse fansat nuk janë të kënaqur me twerk-un e Dafina Zeqirit!

  • A.P /
  • 04 July 2022 - 22:00
Pse fansat nuk janë të kënaqur me twerk-un e Dafina Zeqirit!

Këngëtarja Dafina Zeqiri është kritkikuar nga fansat për një fragment të një performance të saj të realizuar së fundmi.

Këngëtarja ndezi skenën në “Alba Festival”, ku performoi disa nga hitet e saj, në një moment gjatë performancës, Dafina vendos duart në dysheme dhe përkulet duke tundur të pasmet.

Por duket se performanca e saj nuk është pritur mirë, pasi fansat kanë shpërthyer në kritika për mënyrën e saj të të bërit twerk.

Ata nuk kanë hezituar të lënë komentet e tyre në një video që po qarkullon në rrjetin social TikTok.

Image

(Kosova Sot Online)