Beatrix ka dy fjalë për ribashkimin e Borës me Donaldin

  • G.G /
  • 05 July 2022 - 09:20
Beatrix ka dy fjalë për ribashkimin e Borës me Donaldin

Gjatë pjesmarrjes në ‘Festivalin e Klipit Shqiptar” në Uqin disa javë më parë Beatrix është intervistuar dhe kjo pjesë është publikuar ditën e sotme.

Mes të tjerash ajo është pyetur edhe se çfarë mendon për ribashkimet e fundit.

“Ribashkimet e kujt”?– pyeti Triksa teksa gazetarja i tha: “Për shembull po përflitet gjithandej Donaldi dhe Bora që janë ribashkuar?”

“A shumë mirë, më vjen mirë, gëzohem”- u përgjigj Triksa, e cila dukej paksa në siklet.

(Kosova Sot Online)