Modelja e famshme shqiptare martohet me futbollistin e njohur turk

  • G.G /
  • 05 July 2022 - 10:00
Modelja e famshme shqiptare martohet me futbollistin e njohur turk

Modelja e njohur, Heidi Lushtaku, është martuar me futbollistin e njohur, Merih Demiral, i cili luan për Atalantën dhe Kombëtaren e Turqisë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lushtaku, e cila ka marrë edhe mbiemrin e futbollistit.

Në bion e saj në Instagram, ajo ka shënuar “nënë&e martuar”.

Nuk dihet nëse çifti kanë bërë ndonjë ceremoni, apo vetëm janë kurorëzuar.

Dyshja janë bërë prindër të një djali para 3 muajsh. Për lindjen e djalit, çifti kishin njoftuar një muaj më pas.

Ndryshe, modelja ka qenë më herët e fejuar me Robin Krasniqit, i cili para mbi një muaji u martua me modelen Marigona Krasniqi.

(Kosova Sot Online)