Shkurte Gashi me bukurinë e saj duket si të ishte 20 vjeç

  • E.K /
  • 08 July 2022 - 14:12
Shkurte Gashi me bukurinë e saj duket si të ishte 20 vjeç

Është një prej këngëtarëve më të njohura në skenën muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Shkurte Gashi, është një prej emrave më të kërkuara në dasmat shqiptare.

Së fundi, në instagramin e saj, Shkurta ka postuar një foto ku duket shumë bukur dhe padyshim duket shumë e re.

(Kosova Sot Online)