Laureta ka frikë se ia marrin mësysh Robertin dhe merr masa!

  • G.G /
  • 08 July 2022 - 14:37
Laureta ka frikë se ia marrin mësysh Robertin dhe merr masa!

Roberti dhe Laureta janë tashmë një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe pasi lidhjen e tyre e bënë publike nuk kanë munguar postimet e shumta me njëri-tjetrin në rrjete sociale. Së fundmi ka qënë Laureta e cila ka bërë një dedikim për Robertin, teksa ka postuar një foto ku shihen duke drekuar. Laureta tregon se ka frikë mos ia marrin mësysh Robertin dhe ka marrë masa duke e veshur me blu.

“Kam nisur ta vesh me ngjyrë blu që mos ta marrin mësysh,” shkruan e dashura e këngëtarit.

(Kosova Sot Online)