Eni Koçi tregon nepsin e shtatzënisë: Fiksimi i momentit

  • G.G /
  • 08 July 2022 - 14:40
Eni Koçi tregon nepsin e shtatzënisë: Fiksimi i momentit

Eni koçi dhe Genc Prelvukaj së shpejti do bëhen prindër për herë të parë dhe këtë moment po e presin me padurim. Ndërkohë që nuk kanë munguar postimet në rrjete sociale sidomos nga Eni, e cila na zbulon dita ditës më shumë detaje. Ja sot këngëtarja na ka treguar nepsin e shtatzënisë e mesa duket janë ëmbëlsirat. Eni ka në dorë një kek me çokollatë e karamel dhe shkruan: Fiksimi i momentit. Kujtojmë që këngëtarja është në pritje të një vajze.

(Kosova Sot Online)