U pyet nëse do i fliste Andi Shehit po ta shihte në rrugë, Melisa Lleshi 'hap listën' e ex-ave

  • E.K /
  • 09 July 2022 - 13:33
U pyet nëse do i fliste Andi Shehit po ta shihte në rrugë, Melisa Lleshi 'hap listën' e ex-ave

Pas një periudhe të gjatë larg syve të publikut, Melisa Lleshi së fundmi është kthyer.

Këngëtarja ka qenë në qendër të vëmendjes për ndarjen nga Armando Shehi, Andi. Së fundmi, Melisa në një intervistë për “Prive” ka treguar versionin e saj mbi ndarjen.

Në një moment gjatë bisedës gazetari e pyet këngëtaren nëse e kthen kokën në rrugë nëse e shikon ex-in. Në kohën kur po flisnin për ex-in e saj më të afërt, pritej një përgjigje për Andin, mirëpo Melisa e përgjithësoi situatën.

“Vallaj nuk di gjë ku janë,”-u shpreh Lleshi.

Gazetari insistoi, duke nënkuptuar se edhe Andi në Tiranë ndodhet kështu që mund të shkëmbehen.

“Jo një është jashtë. Nëse do i shikoj do ju bëj një përshëndetje me sy, përsa kohë jam single. Se më pas mund të lidhem dhe është e çuditshme që unë ta përshëndes me sy ex-in,”-u shpreh Melisa.

(Kosova Sot Online)