Malësori sot ka vërtetë arsye për të festuar

  • A.P /
  • 17 July 2022 - 12:46
Malësori sot ka vërtetë arsye për të festuar

Edhe pse vitet po kalojnë me shpejtësi, këngëtari i njohur shqiptar Malësori vijon të jetë një hap me kohën dhe aktiv në skenë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Sot ndryshe prej ditëve tjera, Malësori ka arsye për të kremtuar pasi feston ditëlindjen.

Me këtë rast ai ka pranuar urime nga familjarë, miqë e kolegë...

Sezona e dasmave ka filluar edhe për Malësorin i cili do jetë shumë i angazhuar duke kënduar gjithandej trojeve shqipfolëse.

Image

(Kosova Sot Online)