‘Zemra e vëllait krejt botën ma përmbyse’, Stresi publikon bisedën e fundit me Brilantin

  • E.K /
  • 18 July 2022 - 11:13
‘Zemra e vëllait krejt botën ma përmbyse’, Stresi publikon bisedën e fundit me Brilantin

Reperi Stresi ka pasur njohje shumë të ngushte me 2 prej viktimave të sotme në vrasjen e trefishtë në mbikalimin e Fushë-Krujës, Brilant Martinajn dhe Diklen Vatën.

Ai ka reaguar për ngjarjen mbrëmjen e sotme teksa ka publikuar në Instastory bisedën e fundit me Brilantin, ku ky i fundit i shpreh dashurinë, duke e konsideruar si vëlla.

(Kosova Sot Online)