Rovena Stefa zbulon shumën marramendëse që fiton nga TikToku

  • E.K /
  • 22 July 2022 - 10:43
Rovena Stefa zbulon shumën marramendëse që fiton nga TikToku

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më aktive në TikTok, ku publikon video të shumta nga përditshmëria, momente nga koncertet dhe realizon edhe lojëra gjatë videove-live. Së fundmi Rovena ka zbuluar shumën marramendëse që fiton përmes këtij aplikacioni.

Gjatë një interviste për “ATV”, këngëtarja tha për një muaj gjatë kohës kur ishte më aktive ka fituar 100 mijë dollarë. Po ashtu ajo ka shtoi se paguan tatimet ndaj TikTok, madje ky apliakcion i merr asaj 50% të fitimeve.

“Nuk e di tani me disa pagesa të reja, nuk e di. Kam fituar ato muaj që kam qenë më aktve rreth 100 mijë dollarë. Nuk kam kohë të jem aktive, është për ata njerëz që punojnë gjithë ditën në TikTok. Tani kush nuk i do paratë, të gjithë i duan paratë. Dhuratat i pranon edhe mbreti, ato vijnë edhe nga fansa dhe njerëz që t’i japin me zemër”, tha këngëtarja.

(Kosova Sot Online)