Taynes i publikojnë foto pa filtra dhe dëshpëron me pamjen

  • E.K /
  • 25 July 2022 - 09:49
Taynes i publikojnë foto pa filtra dhe dëshpëron me pamjen

Së fundmi Vipat e Bllokut publikon një foto të Taynës pa filtra.

Dhe dallimi është i madh nga ajo që shohim në Instagramin e saj.

(Kosova Sot Online)