Elita Rudi poston foto me nënën e motrën, sa shumë përngjajnë

  • E.K /
  • 25 July 2022 - 10:23
Elita Rudi poston foto me nënën e motrën, sa shumë përngjajnë

Elita Rudi publikoi një foto me nënën e motrën.

Ajo që merrë vëmendje është ngjashmëria e madhe mes tyre.

Duket se Elita dhe motra e kanë tradhëguar bukurinë nga nëna.

Kjo pasi ajo duket e re dhe e bukur si të ishte motra e tyre.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)