Ronela Hajati sapo hodhi një goxha thumb, ja me kë e ka!

  • 26 July 2022 - 12:16
Ronela Hajati sapo hodhi një goxha thumb, ja me kë e ka!

Muaji korrik dhe ky sezon veror ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore, kryesisht ritmike.

Këngët me shumë ritëm po i dëgjojmë kudo por jo të gjithë janë të kënaqur me to.

Ka qenë Ronela Hajati që përmes rrjeteve sociale ka thënë se të gjitha këngët e kësaj vere janë njësoj.

“A e kam gabim nëse them që 90% e këngëve të kësaj vere janë njëlloj? Mu duk sot sikur një këngë ishte e gjatë nja 15 minuta kur në fakt ishin ndërruar nja 5 këngë”- u shpreh Ronela.

 Ajo madje i ka shtuar dhe disa doza ironie duke thënë- “Mos kini frikë me ndërru dorë”.

(Kosova Sot Online)