I famshëmi i TikTok-ut, i ofron 50 mijë euro Dafina Zeqirit për dy natë

  • E.K /
  • 30 July 2022 - 09:23
I famshëmi i TikTok-ut, i ofron 50 mijë euro Dafina Zeqirit për dy natë

Këngetarja Dafina Zeqiri po vazhdon të jetë nder këngëtarët me të pëlqyera.

Dafina është njëra ndër artistet që krahas projekteve muzikore komentohet edhe për secilën paraqitje publike që bën.

Së fundmi, po qarkollon një video në rrjetin social TikTok, ku një shqiptar i famshëm i TikTok-ut i kërkon Dafinës të kalojnë një vikend së bashku në këmbim të parave.

“50 mijë euro dy natë me ty, një vikend, 50 mijë euro vetëm dy netë, kur dush ti kontaktom, unë jam Arbeni edhe ti e din, të lutna, vdes për ty, të dua shumë”, thotë ai.

Ai këtë video e ka postuar dje, dhe deri më tani nuk ka ndonjë reagim nga këngëtarja.

@arbenrexhaofficial1981 #dafinazeqiri #bdmuser #billiards #lloshkobare #prishtina #albania #kosovo #kaqanik #haters #prizeren #fyp #greme #shkup #deqan #shtime #gjilan #BigInkEnergy #ferizaj #gjakova #prishtin ♬ original sound - ARBENREXHAOFFICIAL1981

(Kosova Sot Online)