Pa pikë grimi, Marina Vjollca befason me pamje nga shtrati i gjumit!

  • E.K /
  • 30 July 2022 - 15:26
Pa pikë grimi, Marina Vjollca befason me pamje nga shtrati i gjumit!

Marina Vjoclla, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që është pjesë e mediave, ajo prapë se prapë është në qendër të vëmemjdjes.

Duke qenë se është figurë publike, ajo gjithmonë mundohet që në ekran të paraqitet me shumë stil.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga dhoma e gjumit.

Pa pikë grimi dhe e shtrirë në shtrat, Marina shfaqet mahnitëse në pamje.

Burri i saj, Getoar Selimi do të shkrihet kur ta sheh në këtë gjendje gruan e tij bukuroshe.

(Kosova Sot Online)