Era Istrefi provokon në imazhet e reja: Hala pe donë ti ni bebe

  • G.G /
  • 02 August 2022 - 11:05
Era Istrefi provokon në imazhet e reja: Hala pe donë ti ni bebe

Era Istrefi tanimë është aktive çdo ditë në rrjetet sociale.

Ajo u rikthye fuqishëm dhe pas projekteve të reja, para disa ditësh artistja paralajmëroi duetin e parë me reperin Mozzik.

Së fundi, ajo ka sjellë për fansat fotografi të reja në Instagram të shkëputura nga videoklipi i ri.

Ndërkohë, deerisa shfaqej joshëse dhe mjaftë provokuese me poza ajo kishte shkruar: “Hala pe don ti ni bebe”.

(Kosova Sot Online)