Adelina Berisha tregon këmbët e gjata dhe format e bujshme nga bregdeti

  • G.G /
  • 03 August 2022 - 23:13
Adelina Berisha tregon këmbët e gjata dhe format e bujshme nga bregdeti

Edhe pse jo shumë aktive në tregun muzikorë, Adelina Berisha vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja e hitit “S’ta fal”, befason fansat e saj me imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Bukuroshja bionde së fundi është duke shijuar bregdetin prej ku ka sjellë fotografi mjaftë terheqëse.

Ajo ka zbuluar këmbët e gjata duke pozuar në një fustan ngjyrë portokalli që ia theksonte format e bujshme trupore.

(Kosova Sot Online)