Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

  • G.G /
  • 06 August 2022 - 10:24
Dua Lipa u vesh nga Valentino, emri i saj u qëndis në rroba

Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë u ngjit këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ku paraqitjen e nisi me këngën “Physical”.

Pos performancës së mahnitshme, Dua Lipa mori vëmendjen edhe me veshjen e saj, e cila u realizua nga Valentino.

Emri i saj ishte qëndisur në pjesën e brendshme të rrobave, të cilat ajo i kishte veshur.

E sot, ajo, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, falënderoi drejtorin krijues të Valentino, Pierpaolo Piccioli.

Kujtojmë se festivali Sunny Hill po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjasë katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

(Kosova Sot Online)