'Mos i kallxo Dj Geek-ut', Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

  • G.G /
  • 06 August 2022 - 10:27
'Mos i kallxo Dj Geek-ut', Dafina ka një kërkesë të veçantë ndaj fansit

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdon me pjesëmarrjen e saj në koncerte dhe mbrëmje muzikore.
Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale.

Daffy dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

Ndryshe artistja para disa ditësh lansoi projektin muzikor ‘Dhimbje Dhimbje’ ku u pëlqye shumë nga publiku.

(Kosova Sot Online)