“Hamdia” i “Çka ka shpija”, me kaq ëmbëlsi e thërret gruan

  • G.G /
  • 06 August 2022 - 11:52
“Hamdia” i “Çka ka shpija”, me kaq ëmbëlsi e thërret gruan

Shikuesit e “Çka ka shpija”, e njohin nga karakteri i “Hamdisë”, ndërkohë që ai ka lujtur edhe disa role të tjera.

Megjithatë, seriali i ka dhënë një tjetër dimension popullaritetit të aktorit Dardan Gashi.

E, në faqen e tij në Instagram, aktori më tepër poston fotografi nga jeta e tij private, pranë të shoqes dhe fëmijëve.

Bashkëshorten e ka pikë të dobët dhe kudo i referohet me nga një zemër.

(Kosova Sot Online)