Luana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

  • G.G /
  • 10 August 2022 - 10:27
Luana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

Luana Vjollca bëri një ndryshim në pamje.

Ajo ka zgjatur flokët dhe ka lyer që po e bëjnë të duket më ndryshe.

Derisa u pëlqye shumë nga fansat duke marrë komente të mira.

Luana njihet për eksperimentim në dukje ku gjithmonë befason.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)