‘Kaos’ në koncertin e Fifit, fansi e imiton kur ajo humbi ndjenjat në BBV! Këngëtarja e shan live

  • G.G /
  • 12 August 2022 - 11:58
‘Kaos’ në koncertin e Fifit, fansi e imiton kur ajo humbi ndjenjat në BBV! Këngëtarja e shan live

Këngëtarja e njohur Fifi rishtazi ka mbajtur një koncert LIVE ku një ndër të pranishmit ka imituar momentin kur gjatë kohës kur ishte në ‘Big Brother Vip’ humbi ndjenjat.

Menjeherë Fifi ka ndaluar performancën dhe ka sqaruar sërish se ai moment nuk ka qenë diçka e sajuar për show. Pasi ka sqaruar fansin e saj, Fifi i ka dedikuar këngën ‘Lulija me limona’ duke i dhënë kështu një mësim.

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po të kisha dashur të rrëzohesha për show kisha bërë tjetër gjë. Nuk jam rrëzuar për show dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty”, është shprehur këngëtarja, teksa e ka përshëndetur fansin me këngën “O lulija jonë me limona, kush na ka inatin…”.

(Kosova Sot Online)