Mbrëmë pozoi me tanga, shikojeni si është veshur sot me dalë Nora Istrefi!

  • G.G /
  • 13 August 2022 - 15:29
Mbrëmë pozoi me tanga, shikojeni si është veshur sot me dalë Nora Istrefi!

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka shumë vite në skenë, ajo gjithmonë ka sjellë këngë dhe hite të papërsëritshme.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private, e sidomos lidhjen e saj me Robert Berishën.

Ky i fundit tashmë ka nisur një lidhje të re, derisa Nora në anën tjeër vazhdon të provokojë me foto e saj.

E veshur me një fustan të zi e të hapur, ajo ka reklamuar trupin e saj “bombë”.

Ndërsa sot, Nora ka publikuar disa foto e veshur pak me serioze dhe me shumë stil. Kaq bukur është rregulluar ajo për me dalë. 

(Kosova Sot Online)