Elvana ju mahnit me stilin e ri

  • A.P /
  • 14 August 2022 - 09:22
Elvana ju mahnit me stilin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata vazhdimisht është në trend dhe bie në sy me zërin e saj dhe me paraqitjet e saj tejet ekstravagante dhe jo vetëm. 

Së fundmi, ajo është paraqitur me fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku duket tejet joshëse dhe provokative

Ajo që bie në sy është se Elvana ka pozuar me stil dhe çizme unike.

Image

(Kosova Sot Online)