Morena fillon punën si kuzhinere

  • A.P /
  • 14 August 2022 - 15:10
Morena fillon punën si kuzhinere

Mund të iu dukët se nuk prek asgjë me dorë në shtëpi.

Gaboheni…

Së fundi Morena ka publikuar një fotografi teksa shihet xix kuzhina e saj.

Modelja bukuroshe, ju tregon më së miri se si është të jesh vajza më e dashur, komentuar dhe ndjekur, e cila jetën një jetë luksoze.

Image

(Kosova Sot Online)