Dafina Zeqiri ia kap gjoksin me duar koleges

  • A.P /
  • 14 August 2022 - 16:53
Dafina Zeqiri ia kap gjoksin me duar koleges

Dafina dhe Shkurta janë takuar para pak ditësh.

E pa dyshim se ato publikuan dy fotografi teksa shihen bashkë.

Në këtë foto këngëtarja Dafina Zeqiri mori vëmendje pasi i kishte kapur gjoksin Shkurtes.

E nga përqafimi i tepërt, duket se te dyja nuk e kishin vënë re pozitën.

Image


(Kosova Sot Online)