Luana ia la për pak telefonin Marinës dhe përfundoi duke gjetur këtë foto!

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 08:36
Luana ia la për pak telefonin Marinës dhe përfundoi duke gjetur këtë foto!

Marina dhe Luana ndodhen në Itali, duke kaluar pushimet. Nga moderatoret nuk kanë munguar fotot e videot duke na treguar si po i kalojnë ditët e duke na bërë edhe të qeshim me momentet gazmore. Në një prej postimeve të fundit Luana ka treguar se ia ka lënë Marinës telefonin dhe kur e ka marrë ka gjetur këtë foto që e ka shkrirë së qeshuri. “Ja çfarë fotosh gjen kur ja le telin Marinës”, shkruan Luana.

(Kosova Sot Online)