Ky fustan Ryvës ia zbulon gjoksin e saj të madh

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 10:30
Ky fustan Ryvës ia zbulon gjoksin e saj të madh

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë emër shumë I pranishëm në mediat online.

Ani pse karrierën e saj e nisi si aktore, Ryva përfundoi duke u bërë këngëtare shumë e dashur për publiku.

Duke qenë se jemi në pikun e sezonit, Ryva ka qenë shumë aktive në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se është në dasmë e fustani I saj I rëndë ka marrë gjithë vëmendjen.

Ajo çka bien ë sy është gjoksi i saj i madh.

(Kosova Sot Online)