Vlera marramendëse që shpenzoi Don Xhoni në paraqitjen e fundit

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 10:48
Vlera marramendëse që shpenzoi Don Xhoni në paraqitjen e fundit

Mbetët njëri nga artistët më të komentuar.

Fjala është për reperin e njohur shqiptar, Don Xhoni.

Përveç jetës luksoze dhe sukseseve në aspektin profesional së fundmi ai u komentua edhe për veshjen e tij.

Vetëm një këmishë, pantola të shkurtër dhe një palë sandale të Donit kapin vlerën e 1,015 eurove.

(Kosova Sot Online)